SEO optimizavimo paslaugos

Paieškos sistemų optimizavimas yra viena iš svarbiausių rinkodaros priemonių bet kokiam verslui. Tai leidžia padidinti svetainės matomumą paieškos rezultatuose ir pagerinti svetainės reitingą paieškos sistemose. SEO optimizavimas yra nuolatinis procesas, kuriam reikia nuolatinio dėmesio ir stebėjimo, kad jūsų svetainė būtų aktuali, todėl pirmiausia svarbu suprasti, kaip ji veikia. Šiame straipsnyje bus pateikta pagrindinė SEO veikimo apžvalga, kad galėtumėte iškart pradėti.

SEO paslaugos

Paieškos sistemų optimizavimo įvadas

Paieškos variklio optimizavimas yra procesas, kuris padeda jūsų svetainei pasirodyti aukščiau paieškos rezultatuose. Paieškos variklio robotai naršo žiniatinklį ir indeksuoja jūsų svetainę, o tai siunčia paieškos informaciją varikliams. Kai kas nors ieško ko nors „Google“, „Bing“ ar „Yahoo“, šie varikliai naudoja informaciją iš to indekso, kad įvertintų svetaines. Šis reitingas gali būti pagrįstas tokiais veiksniais kaip svetainės populiarumas tarp kitų vartotojų, autoritetingas jos turinys ir kt.
SEO turi du pagrindinius tikslus – padidinti jūsų svetainės matomumą paieškos reitinguose ir pagerinti svetainės našumą tokiose socialinės žiniasklaidos svetainėse kaip „Facebook“ ir „Twitter“. Kai optimizuojate savo svetainę SEO, galite padidinti srautą į savo svetainę, užėmę aukštesnį reitingą paieškos rezultatų sąrašuose („Google“ pirmojo puslapio rezultatuose) ir įsitikinę, kad jūsų įrašai turi aukštus įtraukimo rodiklius. Šiame straipsnyje bus pateikti keli būdai, kaip patobulinti SEO strategiją, kad galėtumėte pradėti iš karto!

Kaip veikia SEO?

Paieškos sistemų optimizavimas yra nuolatinis procesas, kuriam reikia nuolatinio dėmesio ir stebėjimo, kad jūsų svetainė būtų aktuali. Paieškos sistemos turi daugybę reitingavimo veiksnių, kurie gali nustatyti, koks aukštas jūsų svetainės reitingas paieškos variklio rezultatų puslapyje (SERP). Norėdami pagerinti savo svetainės reitingą, turite įsitikinti, kad šie SEO veiksniai yra optimizuoti.
Toliau pateikiami kai kurie SEO naudojami metodai ar strategijos:

– Raktažodžių tyrimas

– Turinio optimizavimas

– Puslapio išdėstymas/struktūrizavimas

– Nuorodų kūrimas / vidinis susiejimas

– Techninis optimizavimas

SEO optimizavimo paslaugos

Optimizuojamų raktažodžių svarba

Raktažodžiai yra tai, ką žmonės įveda į paieškos variklį, norėdami rasti jūsų svetainę. Turėtumėte sukurti raktinius žodžius, kurie atspindėtų svarbiausią informaciją jūsų svetainėje. Tai gali būti sudėtinga, nes sunku žinoti, ko žmonės ieško ieškodami, tačiau daugiausia informacijos pateikiančių raktinių žodžių paspaudimų rodiklis bus didesnis nei raktinių žodžių, kuriuose pateikiama mažiau informacijos. Kuo konkretesni ir aktualesni jūsų raktiniai žodžiai, tuo geriau.

Raktažodžių tankis

Vienas iš svarbiausių paieškos sistemų optimizavimo strategijos aspektų yra naudoti raktinius žodžius, kuriuos nori matyti jūsų auditorija. Raktinių žodžių tankis paprastai yra tada, kai matote tam tikrus žodžius, kurie reiškia vieną ar daugiau raktinių žodžių. Pavyzdžiui, jei jūsų įmonė parduoda gyvūnų iškamšas, į savo turinį turėtumėte įtraukti: “Negalite sulaukti Kalėdų? Įsigykite mūsų asortimentą mielų ir glamonių gyvūnų iškamšų!” Taip užtikrinama, kad žmonės, ieškantys „mielų ir jaukių“ tipo prekių, ras jūsų svetainę.
Efektyvus raktinių žodžių tankis svetainėje paprastai yra 3–5 %. Jei pastebėsite, kad jūsų svetainė nėra sėkminga pagal paieškos reitingą ar srautą, tai gali būti dėl mažo raktinių žodžių tankio.

Raktažodžių frazių įvairovė

Raktinių žodžių frazių įvairovė – tai procesas, kai jūsų raktiniai žodžiai tolygiai paskirstomi jūsų svetainėje. Taip užtikrinama, kad visos paieškos sistemos gali indeksuoti kiekvieną jūsų svetainės puslapį.
Kuo įvairesni jūsų raktiniai žodžiai, tuo didesnė tikimybė, kad paieškos rezultatuose atsidursite aukščiau. Svarbu rasti ilgos uodegos raktinius žodžius, kai bandote padidinti savo svetainės matomumą paieškos sistemose. Ilgos uodegos raktiniai žodžiai padeda nukreipti į žmones, kurie galbūt nežino, ko nori, bet kuriems reikia konkrečios problemos sprendimo.

SEO paslaugos verslui
Kaip optimizuoti savo svetainę SEO metodais?

Pirmas žingsnis optimizuojant svetainę, kad ji būtų reitinguojama paieškos sistemose, yra įsitikinti, kad svetainė atitinka naujausius paieškos variklio algoritmų pakeitimus. Nuolat atnaujindami savo svetainę ir taikydami naujausią praktiką, galėsite išlaikyti savo svetainę Google paieškos rezultatų viršuje pagal atitinkamus raktinius žodžius.
Atlikę šiuos veiksmus padėsite užtikrinti, kad jūsų svetainė turės didesnę tikimybę užimti aukštesnę vietą paieškos sistemose, taip pat paskatins lankytojus apsilankyti dažniau, todėl laikui bėgant jie apsilankys daugiau, o tai padidins konversijos tikimybę.

Toliau pateikiami keli kiti patarimai, kuriais galite pasinaudoti optimizuodami savo svetainę SEO:

– Antraštėse naudokite raktines frazes

– Optimizuokite visas tinklalapio nuorodas

– Naudokite raktinius žodžius antraštėse, naršymo nuorodose ir kt.

– Nenaudokite šlamšto, raktinio žodžio raiškiojo teksto

Kaip veikia SEO
SEO paslaugos verslui

Reikalinga mūsų pagalba? Šiuo metu siųlome 1 mėnėsio nemokamą SEO optimizavimo planą. Pasiūlymas galioja pasirašant sutartį bent 6iems mėniasiams.