Skip to main content

Šiais laikais labai svarbu prižiūrėti svetainę. Kadangi daug laiko praleidžiate skaitmeninei žiniasklaidai ir rinkodarai, nesunku nuo svetainės atitraukti kitus gyvenime vykstančius dalykus.

Norėdami, kad jūsų svetainė būtų atnaujinta naudojant SEO (paieškos variklio optimizavimą), dizaino atnaujinimus ir saugos priemones, vadovaukitės šiais „WordPress“ svetainės priežiūros patarimais. Galite nustebti, kaip daug lengviau žinoti, ką reikia padaryti.

Svetainės priežiūros svarba

Svetainės atnaujinimas yra viena iš svarbiausių svetainės priežiūros dalių. Turite žinoti, ką reikia padaryti, kad jūsų svetainė nuolat augtų.
Kuo daugiau atnaujinsite, tuo didesnė tikimybė pritraukti naujų lankytojų ir išlaikyti savo reitingus paieškos sistemose. Jei reguliariai atnaujinsite savo svetainę, tai taip pat padės vartotojams lengviau rasti tai, ko ieško. Be to, ji atrodo geriau, jei nuolat atnaujinate savo svetainę nauju turiniu! Nesunku išsiblaškyti, kai jūsų gyvenime vyksta kiti dalykai, tačiau atlikdami priežiūros užduotis galėsite stipriau įsitvirtinti skaitmeniniame pasaulyje.

WordPress svetainės priežiūros patarimai

Kaip padaryti savo svetainės auditą?

Pirmas žingsnis siekiant išlaikyti savo svetainę yra atlikti auditą. Patikrinkite savo svetainę, kad sužinotumėte, koks jos našumas visose srityse. Tai galite padaryti atlikdami nemokamą „Moz“ ar panašių įrankių, tokių kaip šis iš „Woorank“, auditą.
Kitas būdas patikrinti savo svetainę – patikrinti, ar nėra informacijos apie joje besilankančius žmones ir ko jie ieško.

Galiausiai naudokite „Google Analytics“ ir žiniatinklio valdytojo įrankius, kad laikui bėgant stebėtumėte srauto modelius svetainėje ir įsitikintumėte, ar tenkinate savo auditorijos poreikius.

Svetainės priežiūros svarba

Kokies yra svarbiausi svetainės priežiūros aspektai?

Kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai ir būtų efektyvi, reikia prižiūrėti kelias pagrindines sritis:

– Svetainės dizainas

– Turinio atnaujinimai

– Apsaugos priemonės

– SEO atnaujinimai

– Išorinės nuorodos

– Saugumo atnaujinimai

Svarbiausia šių sričių dalis – SEO atnaujinimai. Turint daug darbo, reikalingo norint neatsilikti nuo SEO, lengva atitraukti dėmesį nuo kitų dalykų. Tačiau atnaujinę tik vieną kartą per mėnesį, galite užtikrinti, kad jūsų svetainė neatsiliktų nuo laiko ir išliks aktuali.

Kodėl verta atnaujinti savo svetainę?

Šiame skaitmeniniame amžiuje svarbu atnaujinti savo svetainę saugumo, dizaino ir SEO srityse. Reguliariai atnaujinę svetainę ir informuodami apie tai, ką reikia padaryti, greičiausiai pastebėsite srauto ir klientų augimą.
„WordPress“ svetainės priežiūros patarimai gali padėti išlaikyti svetainės formą, kad ji veiktų geriausiai. Jei norite optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms, kurti naujus savo įmonės dizainus arba reguliariai pridėti naujo turinio, svarbūs „WordPress“ svetainės priežiūros patarimai. Nesunku atitraukti dėmesį nuo kitų gyvenime vykstančių dalykų, todėl šie patarimai padės palengvinti naštą, kad visada turėtumėte laiko savo svetainei.

Kodėl verta atnaujinti savo svetainę

Kur rasti „WordPress“ svetainės administravimo informaciją?

„WordPress“ vadovėliai yra geriausia vieta rasti įvairių naudingų patarimų, kaip prižiūrėti svetainę. Šias pamokas galite rasti „WordPress“ palaikymo centre, „WordPress Codex“ ir „YouTube“.
„WordPress“ palaikymo centre gausu straipsnių apie trikčių šalinimą ir pagrindines kasdienes priežiūros užduotis, kurių dar niekada nebandėte.

Kodeksas yra išteklius, kuriame yra naudingų vadovų ir vadovėlių apie viską, nuo pagrindinių „WordPress“ funkcijų iki pažangių SEO strategijų, dizaino atnaujinimų, saugos priemonių ir kt. Jį taip pat galite pasiekti spustelėję skirtuką „Kodeksas“ pagrindinio prietaisų skydelio ekrano viršuje arba apsilankę adresu https://codex.wordpress.org/

„YouTube“ yra dar vienas puikus šaltinis ieškant vaizdo įrašų, susijusių su „WordPress“ svetainės priežiūra. Galite ieškoti konkrečių temų, pvz., „Kaip įdiegti WooCommerce“ arba „SEO pradedantiesiems“.

Kokies yra svarbiausi svetainės priežiūros aspektai
Pabaigai

Neprižiūrima svetainė gali sukelti neigiamą vartotojo patirtį. Priežasčių, kodėl svetainę reikia prižiūrėti, yra daug, o dažniausia priežastis yra atnaujinti arba tobulinti svetainės dizainą ar funkcionalumą.
Jei savo „WordPress“ svetainę priglobiate bendrame serveryje, priežiūros užduotys bus ribojamos tiek, kiek leidžia jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas. Jei savo svetainę talpinate tam skirtame serveryje, turėsite šiek tiek daugiau laisvės atlikti priežiūros užduotis ir atsigauti po problemų, jei jų kiltų.

Nepriklausomai nuo to, kas priglobia jūsų svetainę, visada naudinga prižiūrėti svetainę, kad ji gerai veiktų jūsų verslui, tačiau jei nesate tikri, kaip tai padaryti, šie „WordPress“ svetainės priežiūros patarimai gali jums padėti.

Leave a Reply

4 × five =